niedziela, 6 marca 2016

038. Sto lat, sto lat...

Pewnie dla wielu z Was będzie to zaskoczenie, ale...

Sztuka Węzłów skończyła roczek!

Woohoo!
Z tej okazji postanowiłam trochę tutaj odkurzyć i przywrócić blogasek do życia, bo wstyd patrzeć, jak go zapuściłam przez ostatnie miesiące. I tak uważam za niesamowity sukces to, że udało mi się go prowadzić przez większą część poprzednich dwunastu miesięcy. Nadal wydaje mi się, że ledwie wczoraj myślałam: "Ja mam niby blog pisać? Pff, no chyba nie, co to w ogóle za kuriozalny pomysł, znudzę się po miesiącu". Jak widać - dałam radę. Brawo ja.

Bloguję od 12 miesięcy i 7 dni. Przez ten czas Sztukę Węzłów wyświetlono prawie 6500 razy, wyprodukowałam 38 postów, pod którymi wspólnie naskrobaliśmy 172 komentarze. Udało mi się także otrzymać jedno wyróżnienie w Wyzwaniu Szuflady.

Chcę podziękować Wam, Czytelnikom, za wszystkie kliki, komentarze i wyświetlenia, komplementy i krytykę, każdą cegiełkę dołożoną do tego, że blog przetrwał tak długo, a ja miałam motywację do pisania każdej kolejnej notki. Nieważne, czy jesteś tu od samego początku, czy zabłądziłeś przypadkiem w guglach - dziękuję <3

Uff. Nie ma to jak przerwa na zaczerpnięcie oddechu, prawda? Bardzo... Długa przerwa. Do końca marca postaram się wrzucić dwie notki i zorganizować urodzinowy konkurs, ale jako że konkurs potrzebuje nagród, sprawa może się nieco przeciągnąć. Tym niemniej - stay tuned.

5 komentarzy:

  1. Iii... Wszystkiego najlepszego! Oby blog trwał przez następne lata, a Ty - miała chęci, czas i możliwość dodawania kolejnych sznurko- i kamykonotek :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję~! <3 Oby kolejne lata były jeszcze bardziej osom i jeszcze bogatsze.

    OdpowiedzUsuń
  3. A gdzie teraz można Cię znaleźć? :)

    OdpowiedzUsuń